Film to za mało Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Film to za mało

Zeszłoroczna Australia była dla nas przygodą, jakiej nie do końca się spodziewaliśmy. Po prostu ciężko ogarnąć umysłem tak niesamowite miejsce! Chyba z tego tytułu dołożyliśmy do jesiennego planu? jeszcze jedną atrakcję. Nową Zelandię. Istne szaleństwo, prawda? To co, ruszacie z nami?

Fotograf i filmowiec Corey Marshall zakochał się w Nowej Zelandii już jakiś czas temu. Z tej miłości zrodził się film, kręcony między innymi w Parku Narodowym Aoraki, Mount Cook, Mount Aspiring, Queenstown, Taranaki, Parku Leśnym Catlins, Wanaka i Tongariro. Wystarczy rzut oka, by zachwycić się bez reszty.

Callum Mackie także zakochał się w Nowej Zelandii, choć równie mocnym uczuciem darzy Australię. 19-letni student odwiedził niemalże każdy zakątek tych dwóch miejsc, aby stworzyć unikalne wideo.

Do fotografowania i zwiedzania Australii zachęciła go matka. Pasja zamieniła się w prawdziwy głód poznania, podszyty dużym talentem i determinacją. Efekt? Zobaczcie sami.

Zachwycamy się obrazami, ale? dla nas to już za mało. Doświadczając Australii na żywo, przeglądanie filmów na Youtube może jedynie podsycać pragnienie wyruszenia w podróż. Właśnie dlatego niecierpliwie wypatrujemy jesieni i naszej podróży. Czekamy na wasze zapytania i zgłoszenia!

Majorka

Majorka

Film to za mało Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com