Festiwal Poza Szlakiem 2015 - program! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Festiwal Poza Szlakiem 2015 – program!

Praca nad pierwszym interaktywnym festiwalem Jarka Kuźniara POZA SZLAKIEM jest tak pochłaniająca, że godziny zdają się być minutami, a minuty nanosekundami. Klawiatury płoną od ilości napisanych maili. Linie telefoniczne rozgrzane do czerwoności. Ostatnie przygotowania trwają! Efekt? Lada moment sprzedaż biletów, a program aż kipi od osobowości podróżniczych!

Jest, jest, jest! Program festiwalu. Kompletny!

program festiwalu

Dla każdego coś, co wciąga i jest cenne, jak złoty pociąg. Prelekcje z Podróżnikami, koncert, pokaz filmu, spektakl, a także warsztaty foto, video i SM prowadzone przez specjalistów najlepszych w swojej dziedzinie!

Każdy ma okazję wciąć udział w konkursie, a jest o co walczyć! Ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie festiwalu.

Jakby było mało tego wszystkiego, fani motoryzacji (i to wytrawnej!) będą mieli okazję zawiesić oko na cackach marki Jeep.

 

Auta będą towarzyszyły festiwalowi, a marka wspiera inicjatywę. Słusznie ? jakby nie było, mknąć jeepem przez świat to marzenie niejednego podróżnika. A to cudo potrafi się odnaleźć w każdych warunkach. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję przekonać się o tym na własnej skórze?

Z kolei Akademia Nikona to wielka gratka dla wszystkich (bo czy znajdą się wyjątki?), którzy fotografują w podróży. Krystian Bielatowicz da niezłą szkołę nie tylko w trakcie warsztatów, ale także swojej prelekcji.

Trzymajcie się mocno. Już za chwilę wrócimy z kolejną porcją newsów!

Festiwal Poza Szlakiem 2015 - program! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com