Festiwal Poza Szlakiem: dziękujemy! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Festiwal Poza Szlakiem: dziękujemy!

II Interaktywny Festiwal Poza Szlakiem za nami. Wciąż pełni wrażeń i emocji, staramy się ochłonąć i zebrać wrażenia. Mnóstwo wiedzy, doświadczeń i wspaniałych ludzi. Było warto! Business Link PGE Stadion Narodowy to przestrzeń, w której przez trzy dni schodziliśmy poza szlak.

Dziękujemy tym, którzy byli z nami na żywo i #LIVE. Dziękujemy wyjątkowym gościom – to dzięki waszej wiedzy mogliśmy rozmawiać o podróżach, psychologii w podróży i wszystkim, co wiąże się z oglądaniem świata.

Odwiedziliśmy wspólnie Australię, Tajlandię, Gruzję, Antarktykę, Himalaje… Z Tomaszem Sikorą i Michałem Leją dyskutowaliśmy o fotografii i street foto.

Pierwszego dnia wraz z Darią Abramowicz, profesorem Pawłem Boskim i Marynią Pawlak rozmawialiśmy o psychologii w podróży.

W niedzielę spotkaliśmy się z podróżnikami. Część prelekcji możecie zobaczyć jeszcze raz. I chłonąć: wiedzę, energię, pasję.

Na kolejny rok planujemy zupełnie nowe miejsce i nowy pomysł na rozmowy o podróżach. Czekamy!

Festiwal Poza Szlakiem: dziękujemy! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!