Elitarny klub podróżników Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Elitarny klub podróżników

The Century Club, z siedzibą w Los Angeles, to klub założony w 1954 roku przez grupę najchętniej podróżujących ludzi na całym świecie. Obecnie liczy sobie zaledwie 1400 członków! Oferuje im możliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi podróżnikami oraz wspólnych spotkań, na który prezentowane są unikalne materiały ze świata podróży.

Co rozbić, aby stać się członkiem tak ekskluzywnego klubu? Przede wszystkim ? odwiedzić 100 krajów na świecie! Jeżeli spełniacie ten warunek, należy jeszcze wypełnić wniosek i uiścić opłatę w wysokości 100 dolarów?

Brzmi skomplikowanie, a wy nie odwiedziliście jeszcze 100 krajów? Dobra wiadomość jest taka, że od zaraz możecie stać się członkiem  Klubu Podróżnika goforworld.com. Wystarczy zakupić w naszym sklepie kartę [kup teraz] i… można korzystać!

Dla nas jedynym warunkiem, aby otrzymać 5% zniżki na każdą podróż, jaką oferujemy w 2017 roku, jest chęć poznawania świata i pamiętania, że podróże to nie zawsze wakacje.

Ruszajcie z nami na Islandię, Syberię, Kamczatkę. Czeka na was Japonia, majówka na włoskim korcie, Wietnam, Kolumbia, Gruzja, Alaska, kolejne kierunki w przygotowaniu.

Spełniajcie marzenia!

Elitarny klub podróżników Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com