Dziura w sercu Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Dziura w sercu

Wielka, życiowa tragedia, która staje się powodem do codziennego wypełniania pewnej misji – musicie poznać tę historię. Syn Dadarao Bilhore wyrwał dziurę w sercu swojego ojca – zginął w wypadku, kiedy jadąc na motorze, wjechał w dziurę. Dlaczego Dadarao postanowił sprawić, by innych nie spotkał podobny los?

Ulice Bombaju usiane są dziurami. Łącznie jest ich około 10 000, a każda to potencjalne zagrożenie życia. Fatalny stan nawierzchni jest spowodowany między innymi powodzią, która miała miejsce w 2015 roku. Od tego czasu miasto nadal nie poradziło sobie z naprawą dróg.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dadarao Bilhore (@deepakbihore)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dadarao Bilhore (@deepakbihore)

16-letni syn Dadarao wpadł w jedną z nich i przypłacił to życiem. Od tego czasu jego ojciec każdego dnia wychodzi z domu, by ręcznie łatać ubytki w nawierzchni. Jak sam przyznaje – wie, że nie jest w stanie zapełnić ich wszystkich. Obecnie udało mi się naprawić aż 600, ale do celu wciąż daleko.

Poruszająca historia człowieka, który w tak niecodzienny sposób ratuje ludzkie życie, zasługuje na to, by usłyszał o niej świat. A jeżeli kiedyś będziecie w Bombaju i zobaczycie załatane dziury na drogach – wspomnijcie Dadarao Bilhore.

 

Dziura w sercu Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com