Dzika przyroda LIVE Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Dzika przyroda LIVE

Dzikie zwierzęta blisko nas? Przyroda online? To rozwiązanie, które nie przynosi przyrodzie żadnej szkody, a my możemy wyciągać moc korzyści. W parkach narodowych, ogrodach zoologicznych, lasach i wielu innych miejscach na świecie zamontowano kamery, by móc każdego dnia podglądać przyrodę. Polecimy wam kilka linków, które warto znać.

#1 Wodospad Brooks w Parku Narodowym Katmai na Alasce

Na dobry początek misie z Alaski, które „polują” na łososie. A właściwie, czekają, aż któryś sam wpadnie im do pyska. To oczywiście niedźwiedzie brunatne, jeden z symboli Alaski, szacuje się, że żyje ich tam około 30 tysięcy.

 

 

#2 Żubry w Puszczy Białowieskiej

Kamerę zainstalowano na śródleśnej polanie położonej na północnym skraju Puszczy Białowieskiej, na terenie Nadleśnictwa Browsk (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku). To jedno z miejsc, gdzie leśnicy wykładają zimą karmę dla żubrów, dlatego zwierzęta te chętnie odwiedzają polanę i spędzają na niej dużo czasu.

Może będziecie mieli szczęście? Zajrzyjcie TUTAJ.

#3 Dzika Afryka

Na północnej granicy Republiki Południowej Afryki i Botswany leży obszar zwany Groot Marico. To tu znajduje się Madikwe Game Reserve, czwarty co do wielkości rezerwat dzikich zwierząt w RPA. Możecie go podglądać, dziki zainstalowanej kamerze. Być może uda wam się podejrzeć słonie, zebry lub antylopy.

 

 

#4 Kanadyjski Park Narodowy Wapusk

Zdecydowanie warto poczekać na niedźwiedzie polarne. Czasem wymaga to cierpliwości, ale może to wyglądać tak:

 

 

#5 ZOO w Melbourne

Na koniec coś prosto z Australii, z pozdrowieniem dla Julii Raczko, która dołączyła niedawno do załogi goforworld.com i od lat jest naszą przewodniczką. Podejrzyjcie razem z nami misie Koala prosto z ogrodu zoologicznego w Melbourne!

 

Dzika przyroda LIVE Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!