Dubajski `żagiel` Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Dubajski `żagiel`

Dubaj to królestwo smaków, najlepszego jedzenia [nasza wyprawa], chaosu i zapierających dech w piersiach widoków. Wielka metropolia, w której nowoczesność miesza się z tradycją. Właśnie dlatego to miasto robi tak wielkie wrażenie. Zwłaszcza, jeżeli spojrzymy The Burj Al Arab. Na Instagramie obserwuje go aż 500 000 osób. Dlaczego?

Architektura, która zdumiewa. Wnętrza, które zachwycają. Ten dubajski hotel sam w sobie jest atrakcją!

Obecnie to chyba najbardziej pożądany hotel na świecie. Nazywa się go Wieżą Arabów, jest obecnie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie! (321 m wysokości). Znajdziemy go w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na sztucznej wyspie, położonej 280 m od plaży w Zatoce Perskiej.

Na gości czekają luksusowe apartamenty, łącznie jest ich aż 202. Znajdziemy tu wszystko: restauracje, basen, cudowne lobby – słowem wielki przepych i dopracowanie każdego elementu.

Dla właścicieli ośrodka problemem była… liczba gwiazdek. Uważają, że pięć gwiazdek to po prostu za mało! W końcu jednak zaakceptowali tę liczbę, podkreślając, że standard The Burj Al Arab to absolutny luksus…Jeżeli więc macie ochotę na nocleg w „żaglu” – droga jest otwarta.

Dubajski `żagiel` Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com