Dronowy pamiętnik Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Dronowy pamiętnik

Kiedy wybieramy kierunek podróży, bacznie śledzimy wszystkie doniesienia z tamtego rejonu, zachłannie chłonąc obrazy, zdjęcia, transmisje. Słowem: wszystko, co obrazuje miejsce, do którego jedziemy. To osładza długie czekanie. Do naszej australijskiej wyprawy [zobacz] zostało jeszcze parę miesięcy, ale z radością przyglądamy się materiałom, które podsyła nasza przewodniczka, Julia Raczko.

Julia i Sam zwiedzają Australię i cały świat. Można odnieść wrażenie, że właściwie bezustannie  są w podróży, ale nic dziwnego! Jest co podziwiać. Odkąd mają drona, my także możemy podglądać ich rzeczywistość w wyjątkowej odsłonie! Niedawno miała miejsce premiera.

Moreton to przepiękna wyspa położona we wschodniej części Zatoki Moreton w stanie Queensland. Jest istnym cudem natury! Nic dziwnego, skoro 95% tego miejsca zajmuje Park Narodowy. Można tylko pozazdrościć Julii, że miała okazję zobaczyć to na własne oczy!

Jeszcze bardziej można zazdrościć Tasmanii. Zobaczcie sami ? wyspa, a zarazem najmniejszy stan Australii, kolejny raj na ziemi.

Australia oczami Julii i Sama inspiruje. Jak opowiada sama Julia [zobacz wywiad], nie zawsze jest tam tak bajkowo, ale? przez chwilę oddajmy się tylko marzeniom. Julia, widzimy się jesienią!

Dronowy pamiętnik Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com