Dom na kółkach Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Dom na kółkach

A gdyby tak rzucić wszystko…? I wybrać się w podróż? Większość z nas jeszcze nie jest na to gotowa, ale Alexis Stephens i Christian Parsons zdołali już zrealizować 45 000 mil swoich marzeń. Na dodatek… cały czas pozostają w domu!

Ich domek to coś naradzaj przyczepy campingowej, tyle, że uroczej i zachowującej kształt drewnianego domku. To właśnie dzięki niemu mogą swobodnie się przemieszczać, a w ramach swojej wyprawy o nazwie Tiny House Expedition odwiedzili już 36 stanów w USA.

Pomysł na taką podróż zrodził się z chęci prostego życia i doświadczania codziennie nowych rzeczy. Na razie udaje im się to już od 2,5 roku. Czy są jedyni? Nie! Na świecie nie brakuje ludzi, którzy wybrali taki sposób na codzienne życie. Założyli nawet specjalne ugrupowanie o nazwie Tiny House Collaborative. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

W ich małych domkach niczego nie brakuje, a większość z nich jest całkiem gustownie urządzona. Wygląda na to, że aby stać się jednym z nich, trzeba po prostu zebrać się na odwagę i działać.

Dom na kółkach Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com