Dołącz do Zespołu goforworld.com! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Dołącz do Zespołu goforworld.com!

Butikowe biuro podróży goforworld.com specjalizuje się w organizacji kameralnych podróży poza szlakiem. Wśród naszych kierunków znajdują się tak odległe zakątki świata, jak Alaska, Ekwador, Namibia, Islandia czy Kamczatka. Możesz do nas dołączyć i tworzyć wyjątkowe przygody!

Stanowisko: Junior Travel Manager

Praca w biurze podróży to połączenie wielu dziedzin i umiejętności: własnych doświadczeń podróżniczych, otwartości i ciekawości świata, umiejętności poszukiwania informacji w sieci, logistyki, matematyki, księgowości, prawa, lekkiego pióra, marketingu, sprzedaży, empatii i wyobraźni. Odpowiedzialność i bezpieczeństwo Podróżników to absolutny priorytet, w nowej rzeczywistości nabiera dodatkowego znaczenia.
Ze względu na kontakt z partnerami z całego świata, potrzebna jest dobra znajomość angielskiego.

Szukamy osoby, która posiada jak najwięcej z wymienionych cech oraz chce się rozwijać. Nie ma znaczenia, z jakiej części Polski jesteś, to praca zdalna! 

Czym będziesz się zajmować?

Od pierwszego dnia będziesz pracować w projektach i mieć kontakt z Klientami. Twoje zadania będą zróżnicowane – kreacja nowych wypraw, szukanie partnerów i przewodników, solidne zabezpieczenie logistyki, pisanie ofert, dobór zdjęć, a następnie sprzedaż, przygotowanie umów, przygotowanie Podróżników do wyprawy, a po powrocie zebranie faktur i rozliczenie księgowe.

Na pewno staniesz się częścią wspaniałego Zespołu, który będzie Cię wspierał i inspirował i pewnie też uczył od Ciebie 🙂 Zdobędziesz fajne doświadczenie zawodowe, prawdziwie „hands-on”.

Przed Tobą zadanie, które będzie stanowić podstawę późniejszej rozmowy rekrutacyjnej.

Zadanie

Wyobraź sobie, że bierzemy udział w przetargu. Przygotuj krótki opis, agendę oraz wycenę weekendu dla 10 osób

  • Klient: Firma wysyłająca kadrę zarządzającą na weekend szkoleniowo-integracyjny
  • Podróżnicy: 10 osób (5 kobiet i 5 mężczyzn w wieku 35-50 lat)
  • Data: Kwiecień 2022
  • Start w piątek z Warszawy i powrót w niedzielę do stolicy
  • Specyfikacja od Klienta: potrzebujemy miejsca do pracy zespołowej, aby pracować i zrobić burzę mózgów – 2 sesje poranne po 4h. Popołudnia planujemy spędzić razem, dawno się nie widzieliśmy przez pandemię – chcemy zrobić coś fajnego, pobyć, pogadać, pośmiać się
  • Lokalizacja: wybrane przez Ciebie miejsce w Polsce
  • Atrakcje: wybrane przez Ciebie

W jakiej formie podesłać do nas zadanie?

  • Opis/Wstęp: napisz kilka zdań, które wpisałbyś w ofertę dla Klienta, zachęcając go do odwiedzenia właśnie tego regionu/miejsca, które wybrałeś
  • Plan/Agenda: podaj rozpiskę godzinową co, gdzie, kiedy
  • Wycena: prześlij wyliczenia w arkuszu kalkulacyjnym (np. Excelu) – nie musisz zbierać wycen, załóż uśrednioną cenę dla danej usługi – np.150zł/os za nocleg w pokoju typu twin ze śniadaniem

Ważne: przygotuj wycenę w taki sposób, aby łatwo można było dodać lub odjąć świadczenie. Twoja tabelka powinna pokazywać finalną cenę, którą podałbyś Klientowi, odpowiadając na zapytanie przetargowe.

Wszystkie dokumenty traktuj jako wersje robocze, na których pracowałbyś z Zespołem – możesz wstawić komentarze, notatki, wszystkie formuły w arkuszu kalkulacyjnym muszą być aktywne.

Trzymamy kciuki!

Zadanie rekrutacyjne wraz ze swoim CV wyślij na adres: biuro@goforworld.com.

Specjalizujemy się w wyjazdach zagranicznych, zadanie jest jedynie sprawdzeniem umiejętności i będzie bazą dla drugiego etapu – rozmowy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o udzielenie nam zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabrykę Rozsądku Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Junior Travel Manager (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

 

Dołącz do Zespołu goforworld.com! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!