Citi Specials na święta Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Citi Specials na święta

W ubiegłą niedzielę mieliśmy okazję stać się częścią wyjątkowego wydarzenia – targów, zorganizowanych dla Partnerów i Klientów Citi Specials. Ci, którzy zajrzeli do nas w niedzielne przedpołudnie, mogli liczyć na wiele atrakcji.

Podróże mają moc, zwłaszcza, kiedy można liczyć na zniżkę! A ta, z okazji zbliżających się świąt jest całkiem spora! Zajrzyjcie na stronę naszego Partnera.

Od 13.12 do 12.01 Australia, Spitsbergen, Himalaje Indyjskie, Kamczatka, Korea Południowa czekają na was ze specjalnym rabatem. Karta Debetowa Citigold, Citigold Private Client i kredytowa Ultime – 13% Karta debetowa Citi Priority – 12% Pozostałe Karty Citi Handlowy – 10% Rezerwując wyprawę w treści zgłoszenia wpiszcie hasło „CitiSpecials”. Wykaz zniżek dla poszczególnych kart znajdziecie na stronie naszego Partnera.

W niedzielę rozmawialiśmy z wami, podróżnikami. Opowiadaliśmy o naszym pomyśle na podróże i o tym, że wyprawa to sposób na życie, a nie jedynie zabawa. Wiemy, że myślicie podobnie jak my – świadczą o tym chętni na kolejne kierunki! Zakasujemy rękawy i… do dzieła 😉

Citi Specials na święta Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!