Citi inspiruje: Aleksander Doba Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Citi inspiruje: Aleksander Doba

Aleksandra Dobę opisywano już w wielu książkach, ale uwierzcie – ten osobowości nie da się zamknąć ani w słowie, ani nawet w obiektywie. Jego energia, niegasnąca pasja, poczucie humoru i ogromna empatia to mieszanka, przypominająca wulkan. Wybucha co krok – radością i entuzjazmem. Jarosław Kuźniar miał okazję przeprowadzić z nim wyjątkową rozmowę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jarosław Kuźniar (@jaroslawkuzniar)

“Citi inspiruje – ludzie z pasją” to cykl spotkań z ludźmi, którzy nie tylko widzieli kawał świata, ale również potrafią opowiadać – z wielką emocją i czułością o tym, co przeżyli i czego się nauczyli. Ich pasja jest zaraźliwa!

Aleksander Doba był pierwszym gościem cyklu. Jego opowieść, z jednej strony porywająca i szalona, z drugiej strony pokazuje człowieka, który potrafi planować, jest przewidujący i nie podejmuje ryzyka, jeżeli wie, że szanse powodzenia są marne.

To dopiero pierwsze spotkanie w ramach współpracy z Citi Handlowy, będziecie mieli okazję zobaczyć jeszcze wiele innych osobowości.

Tymczasem pamiętajcie o specjalnym programie rabatowym. Jeżeli jesteście posiadaczami dowolnej karty płatniczej Citi Handlowy, macie dostęp do Programu Korzyści Citi Specials, rezerwując nasze podróże, już na starcie dostajecie atrakcyjną zniżkę. Szczegóły na stronie naszego Partnera.

Citi inspiruje: Aleksander Doba Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!