Ciepłe kierunki w sezonie zimowym Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Ciepłe kierunki w sezonie zimowym

Gdy temperatury w Polsce spadają, rośnie ochota na ucieczkę do ciepłych krajów. Czasem to coś oczywistego, jak Egipt, ale chcemy zaproponować wam kilka kierunków, które dadzą coś więcej niż tylko piaszczyste plaże i luksusowe kurorty.

Goa, Indie

Na zachodnim wybrzeżu Indii znajduje się stan Goa, który przez kilkaset lat należał do Portugalii. To dlatego orient łączy się tu z kulturą europejską, a miejsce jest unikalne! W grudniu przypada tu szczyt sezonu turystycznego, a średnia temperatura to 28 stopni. Goa oferuje przepiękne plaże i o wiele więcej. Nie brakuje tu parków przyrody i rezerwatów, a przepiękna architektura to prawdziwa perełka. Warto również zajrzeć na plantacje przypraw!

 

Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

Nie spodziewajcie się upałów, bo zimą temperatury wynoszą tu około 21 stopni. Jednak Wyspy Kanaryjskie mają w sobie coś, co pozwala się wyciszyć. Skaliste brzegi Oceanu to zawsze okazja do długich trekkingów, uprawiania sportów wodnych, nurkowania. Poza tym, jest tu co zwiedzać, a opady pojawiają się bardzo rzadko.

 

 

Kambodża, Azja

Taka wyprawa to już prawdziwa przygoda, bo Kambodża jest kulturowym bogactwem. Na podróżników czeka ogrom zabytków – na przykład Angkor, dawna stolica imperium Khmerów z monumentalnym kompleksem świątynnym. Ponieważ temperatura to około 28 stopni, będzie okazja by skorzystać z pięknych plaż i cieszyć się słońcem.

 

 

Urugwaj

Prawdziwa Petarda! Urugwaj kipi od atrakcji. Słynie z cudownych plaż i Colonii – starego portugalskiego portu. Kolonialna architektura została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Oprócz tego, znajdziecie tu także przepiękne widoki, wspaniałe plaże i moc atrakcji. Ameryka Południowa to chyba najlepszy pomysł na zimowe wyprawy!

 

Ciepłe kierunki w sezonie zimowym Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!