Ciepłe kierunki na ferie 2022 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Ciepłe kierunki na ferie 2022

Myślicie już o feriach 2022? Jeżeli marzycie o słońcu i ciepłych piaskach, mamy dla was kilka propozycji. To dobre opcje dla rodzin z dziećmi – dla każdego znajdzie się coś miłego!

Wyspy Kanaryjskie

Piękna pogoda, przyjemna temperatura, a do tego widok Oceanu… Wyspy Kanaryjskie są bardzo lubiane przez Polaków, a jednocześnie wciąż nieprzeludnione. Nawet w sezonie plaże Lanzarote czy Fuerty pozostają puste, można spacerować, pływać i uprawiać sporty wodne. Nie brakuje tu również mnóstwa atrakcji: wulkanów, klifów, parków i oszałamiających plaż.

 

 

Kuba

Początek roku to naprawdę dobry moment, by odwiedzić piękną Kubę. Bajeczne krajobrazy i plaże, salsa, kolonialna architektura. To jednak nie wszystko, warto poznać kubańską kulturę, zagłębić się w trudną historię lokalsów, poznać ich bliżej. Kuba to możliwość eksploracji na wielu poziomach.

 

 

Dominikana

A może Karaiby? Domikana gwarantuje tajskie warunki, spektakularne widoki, świetne warunki dla rodzin, które chcą odetchnąć. Popularnością cieszy się region o nazwie Punta Cana. Nie brakuje tu pięknych plaż (Bavaro Beach jest uznawana za jedną z najpiękniejszych na świecie). Z kolei Puerto Plata to coś dla tych, którzy lubią odpoczywać aktywnie. Miłośnicy surfingu i żeglarstwa będą mogli spełniać tu marzenia!

 

 

Oman

Jeden z naszych ulubionych kierunków, bo Oman to prawdziwe bogactwo kulturowe, a jednocześnie widoki, jak z pocztówki. Arabska kultura jest tak ciekawa i złożona, że zapewne odwiedzicie Oman kilka razy! Aby polecieć do Omanu, będzie wam potrzebny paszport i wiza (ważna 30 dni od uzyskania).

 

Ciepłe kierunki na ferie 2022 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!