Black Friday - natura za darmo! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Black Friday – natura za darmo!

`Czarny Piątek` zawitał do Polski na dobre, choć to wciąż nic w porównaniu z tym, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych. Być może lekarstwem na to jest akcja, którą władze Parków Narodowych organizują kolejny rok z rzędu.

Zamiast na wyścigi do supermarketów, Amerykanie mają dzisiaj możliwość darmowego zwiedzania najpiękniejszych Parków Narodowych. 24 listopada można spędzić z rodziną na łonie natury – bez żadnych opłat, nawet za miejsca parkingowe.

w 2015 roku firma REI, zajmująca się sprzedażą odzieży uruchomiła akcję #OptOutside. Trzeci rok z rzędu zamknie wszystkie swoje sklepy na Święto Dziękczynienia i Black Friday, zachęcając ludzi, by zamiast tego wyszli na zewnątrz i mogli cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu.

Wśród atrakcji, jakie dała natura, czekają m.in. Park Narodowy Sekwoi, Yosemite, Redwood i wiele innych. Niektóre Parki Narodowe organizują nawet imprezy dla każdego, kto potrzebuje zachęty do #OptOutside. Nam podoba się ta inicjatywa i zachęcamy, aby dzisiejszy wieczór spędzić inaczej niż na zakupach!

Black Friday - natura za darmo! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com