Biblioteka NASA Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Biblioteka NASA

Wirtualne biblioteki to dobrodziejstwo współczesnej kultury. I wielka szansa, aby zgłębiać naukę bez konieczności spędzania wielu godzin w bibliotece. Do grona bezcennych zasobów online dołącza teraz NASA! Zobaczcie, co można ?znaleźć w bibliotece?.

Zupełnie legalnie i bezpłatnie NASA udostępnia dla internautów ogromną, wirtualną bibliotekę zdjęć, nagrań wideo i audio. Wszystkie materiały można pobierać i publikować, a w oficjalnym oświadczeniu czytamy:

Biblioteka obrazów i wideo NASA umożliwia użytkownikom wyszukiwanie, odkrywanie i pobieranie skarbów w postaci 140 000 zdjęć, plików wideo i plików dźwiękowych NASA całej naszej agencji, zajmującej się aeronautyką, astrofizyką, naukami o Ziemi, ludzkimi lotami kosmicznymi i innymi.

 

Odwiedzając NASA Image and Video Library, możemy spodziewać się skarbnicy informacji odnoszących do ostatnich przeprowadzonych misji. Każdy plik jest odpowiednio opisany.

Na chwilę obecną biblioteka nie jest tak duża, jak chcą tego władze NASA, ale materiały będą do niej na bieżąco dodawane. Można więc korzystać, dzielić się wiedzą i odkrywać kosmos przed własnym komputerem!

Biblioteka NASA Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com