Bezpieczni w podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Bezpieczni w podróży

Niebezpieczeństwo w podróży to nie zawsze zamach terrorystyczny czy inne, bezpośrednie zagrożenie życia. Czasem to po prostu utrata czegoś, co jest dla nas ważne. Zostaliście kiedyś okradzeni w trakcie wyprawy? Nawet spacerując po mieście? Podpowiadamy, jak tego uniknąć. A może macie jakieś swoje, sprawdzone metody?

#1 Pieniądze i dokumenty

Warto nosić wszystko oddzielnie. Gdzie indziej włożyć kartę, gdzie indziej gotówkę, podobnie z dokumentami. To chroni nas nie tylko przed rabunkiem, ale również zgubieniem wszystkiego, co cenne w jednym momencie! Dobrym pomysłem jest portfel z ochroną przed kradzieżą, który chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię RFID przed zeskanowaniem i kradzieżą tożsamości. Oprócz tego trudno go przeciąć! Takie cudo będzie do nabycia w naszym sklepie już wkrótce. A może wolicie zamiast portfela taką cudną biodrówkę?

#2 Solidny plecak z zabezpieczeniem

Obecnie na rynku powstaje coraz więcej plecaków i toreb podróżnych, które pozwalają na bardzo bezpieczne przechowywanie rzeczy. Specjalne, sprytne zabezpieczenia, chronią przed kradzieżą. Przykładem takiego gadżetu jest przenośny sejf, który już wkrótce będzie dostępny w naszym sklepie internetowym Wygląda niepozornie, ale nikt się do niego niedostanie! Sam plecak, torbę lub walizkę można również zabezpieczyć specjalną, solidną kłódką, która bardzo skutecznie zabezpieczy najcenniejsze rzeczy.

#3 Mniej znaczy więcej

Wybierasz się w daleką podróż? Zastanów się, czy warto brać najdroższy sprzęt ze sobą. Może lepiej cenny telefon zamienić na starszy model? Drogi portfel zamienić na coś innego? Okazja czyni złodzieja! Są jednak rzeczy, które muszą pojechać razem z tobą: na przykład aparat. Warto pomyśleć o pasku do aparatu Pacsafe. Wzmocniony jest stalowym rdzeniem i jest odporny na próby wyrwania.

#4 Zasada ograniczonego zaufania

Wydaje ci się, że plaża w Ameryce Południowej jest zupełnie pusta, a ty znalazłeś bezpieczny zakątek? Mój znajomy zostawił w ten sposób plecak, który mu skradziono. Miał w nim cenny aparat, pieniądze i? pierścionek zaręczynowy. Lepiej nie zostawiać rzeczy bez opieki. Nigdzie na świecie!

#5 Sprytne sposoby

Wszyte kieszenie, skany dokumentów wysłane do siebie mailem (aby zawsze mieć kopię), bagaż przywiązany do czegoś, co trudno ?porwać w biegu? (np. ławka) ? to wszystko ułatwi życie podróżnika.

Jeżeli chcecie posłuchać, jak wielkie są możliwości odnośnie zabezpieczania siebie w podróży, posłuchajcie rozmowy Jarka z naszym partnerem Arkiem, reprezentującym firmę PACSAFE!


 

Produkty PACSAFE już wkrótce w sklepie!

Bezpieczni w podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!