Bezcenny napój z Islandii Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Bezcenny napój z Islandii

Popularyzacja kranówki trwa. Na całym świecie! Nie wszyscy są przekonani, że woda z kranu jest równie dobra, jak ta butelkowana. Możemy jednak zagwarantować, że jest dobra dla środowiska – zwłaszcza na Islandii. Na wyspie kranówka wkracza na wyższy poziom – zyskała nawet swoją własną markę. Kranavatn.

Kranavatn to napój krystaliczny, znakomity w smaku i niezbędny do życia. A na dodatek nie trzeba z jego powodu generować ton śmieci, bo płynie w islandzkich kranach. Tworzy się od tysięcy lat na naszych lodowcach i jest filtrowany przez niekończące się pola lawy. To woda, za którą nie trzeba nic płacić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Discover the World Spain (@discovertheworldspain)

Właśnie w taki sposób Islandczycy reklamują swoją kranówkę. Inicjatywę promuję świetny, dowcipny klip. I świetnie zaprojektowaną, nowoczesną stronę internetową.

Trzeba przyznać, że na samą myśl o zaśmieceniu Islandii zaczynamy poważnie wątpić w ludzkość. Dlatego będąc na Islandii, koniecznie sięgnijmy po Kranavatn. I pamiętajmy, że w Polsce też możemy znaleźć coś podobnego. We własnych kranach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Our Greener Life (@ourgreenerlife)

Bezcenny napój z Islandii Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com