Batman w Abu Zabi Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Batman w Abu Zabi

Bohaterów najsłynniejszych kreskówek i herosów walczących ze złem spotkacie w wesołym miasteczku, otwartym niedawno w Abu Zabi. Zaznaczmy od razu: miasteczko urządzone jest w klimatyzowanych wnętrzach, nie na pustyni gorącej jak patelnia.

Warner Bros. World Abu Dhabi to nowa atrakcja stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kosztowała miliard dolarów, a ulokowano ją na sztucznej wyspie Yas, gdzie znajdują się już między innymi Ferrari World Abu Dhabi oraz tor wyścigowy Yas Marina.

Na ponad 150 tysiącach metrów kwadratowych znajdziecie sześć niezwykłych krain. Metropolis strzeżone przez członków Ligi Sprawiedliwości: Supermana, Wonder Woman, Flasha, Aquamana i Cyborga. Mroczne ulice Gotham City, pełne złoczyńców takich jak Joker, Harley Quinn czy Człowiek-Zagadka, którzy znikają, gdy pojawia się Batman. Cartoon Junction, gdzie spotkacie Toma i Jerry’ego, Królika Bugsa i Scooby Doo. Bedrock z prehistoryczną rodziną Flinstonów i Dynamite Gulch z kosmicznymi Jetsonami. A także urządzone w stylu art deco Warner Bros. Plaza, nawiązujące do Złotej Ery Hollywood.

Batman w Abu Zabi Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.