Bali zaprasza! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Bali zaprasza!

W tym roku indonezyjska wyspa Bali chce zrekonstruować swoją popularność, nadszarpniętą ostatnio przez aktywność wulkanów. Dlaczego warto się wybrać na Bali właśnie w tym roku?

Niektóre hotele obniżyły ceny aż o 50%, aby przyciągnąć do siebie podróżników z całego świata. W 2015 roku erupcja wulkanu sprawiła, że turyści poczuli się zagrożeni. Zakłócony został również ruch lotniczy. Obecnie władze zapewniają, że wszystko wróciło do normy, a Bali to rajska wyspa, która spełni marzenia wszystkich, którzy kochają piaszczyste plaże, słońce i wspaniałą indonezyjską kulturę.

Utracone dochody wyniosą aż 423 miliony euro, indonezyjski minister turystyki, Arief Yahya, zaleca, aby nie bać się dawać dużych zniżek dla przyjezdnych.

W przywróceniu popularności wyspie pomagają również linie lotnicze. Qantas ogłosił, że będzie obsługiwać codzienne, bezpośrednie loty pomiędzy Melbourne i Bali, począwszy od 23 czerwca. Z kolei Jetstar zwiększył częstotliwość lotów z Melbourne do Bali z dziesięciu razy tygodniowo do dwóch razy dziennie.

Post udostępniony przez @egocheshire

W przypadku jakichkolwiek zakłóceń na lotnisku, podróżni mają otrzymać bezpłatny transport do hotelu, nocleg i pełne wyżywienie.

Bali zaprasza! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com