Bal w muzeum Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Bal w muzeum

To już czas, żeby zacząć myśleć o Sylwestrze. Dlaczego? Bo cały świat szykuje się do tego już teraz i zaskakuje mnogością propozycji. My przywitamy Nowy Rok w przepięknym Buenos Aires [zobacz ofertę]. To będzie chyba najlepsze wejście w kolejne, podróżnicze dwanaście miesięcy, jakie mogliśmy sobie wyobrazić! Tymczasem w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie także szykuje się niezła zabawa.

Bal w muzeum? Brzmi doskonale? A sceneria londyńskiego muzeum, w którym goście będą się bawić w towarzystwie dinozaurów, przykuwa uwagę. To pierwsza taka impreza w historii i właśnie park dinozaurów stanie się największą atrakcją dla uczestników.

Oczywiście, taki bal musi mieć swoją cenę. Bilety kosztują od 130 do 215 funtów. Nikogo nie powinno to jednak martwić. Obecnie Muzeum Historii  Naturalnej jest właściwie? czynne całą dobę, a to za sprawą Google Arts & Culture. Oglądanie wystaw online to chyba najlepsze i najbardziej efektywne wykorzystanie dobrodziejstwa internetu! O każdej porze roku. To która opcja bardziej wam odpowiada?

 

Bal w muzeum Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com