Bajeczny hotel Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Bajeczny hotel

Wyjątkowy hotel, który zobaczymy w nadchodzącym filmie 'Bajecznie bogaci Azjaci’, stanie się wkrótce jeszcze wspanialszy.

Charakteryzujący się kolonialnym stylem Raffles Hotel otworzyli w grudniu 1887 roku bracia Sarkies, hotelarze pochodzący z Armenii. Początkowo singapurski obiekt dysponował tylko dziesięcioma pokojami, urósł jednak szybko i teraz ma ich ponad sto. Gościły w nim tak znane postacie jak Charlie Chaplin, Marlon Brando, Rudyard Kipling, Ernest Hemingway czy Michael Jackson. Hotelowe restauracje i kawiarnie przyciągały też zawsze towarzyską śmietankę Singapuru.

Hotel musiał zatem pojawić się w filmie o 'Bajecznie bogatych Azjatach’ z Singapuru. „Zagrał” rolę hotelu Kingsford, należącego do rodziny Khoo (oczywiście bajecznie bogatej). Gdybyście jednak podczas wycieczki do malajskiego miasta-państwa chcieli tam zajrzeć, ważna informacja: Raffles Hotel przechodzi właśnie renowację połączoną z kolejną rozbudową.

Po otwarciu zaplanowanym na początek przyszłego roku szczególne wrażenie robić ma część restauracyjna. Hotel dysponować będzie dziesięcioma lokalami, w których jednocześnie usiądzie ponad tysiąc osób. A póki co kolonialny obiekt zobaczyć możecie w filmie, którego polską premierę wyznaczono na 31 sierpnia. Dodajmy, że zobaczycie tam także inne ikony Singapuru, na przykład kompleks Marina Bay Sands i lotnisko Changi.

Bajeczny hotel Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.