Azerbejdżan na topie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Azerbejdżan na topie

Azerbejdżan rusza z nową akcją promocyjną – do 2023 roku władze chcą podwoić liczbę podróżnych odwiedzających ten piękny kraj. My wiemy, że się uda, a już tej jesieni będziemy tam z naszymi podróżnikami, by przekonać się, jak bardzo jest wyjątkowy!

W ubiegłym roku Azerbejdżan wprowadził nowy system wiz dla różnych narodowości, w tym z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Nowej Zelandii, wielu krajów UE oraz krajów na Bliskim Wschodzie. Kazachstan i Uzbekistan również uprościli swoje procesy wizowe, ułatwiając turystom zagranicznym zwiedzanie całego regionu.

Azerbejdżan to kraina kontrastów. Zwiedzając stolicę, czyli Baku, czeka na nas nowoczesna stolica, pełna nowoczesnych budynków, wieżowców, ale również zabytków, wpisanych na światową listę UNESCO. Wyjeżdżając w głąb kraju, zobaczymy bogatą tradycję, malownicze wioski i zapierające dech w piersiach widoki. Właśnie dlatego – obok Gruzji – Azerbejdżan jest krajem, który warto poznać lepiej.

pin

Akcja „Take another look” cieszy lokalsów, którzy chcą się dzielić swoją kulturą. Warto również pamiętać, że w przyszłym roku w Azerbejdżanie będą miały miejsce dwie ważne imprezy sportowe – Grand Prix Formuły 1 i Finał Ligi Europejskiej UEFA.

Nie zastanawiajcie się zbyt długo ? ruszajcie z nami!

Gruzja?? Azerbejdżan??

Azerbejdżan na topie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com