Awokado bar Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Awokado bar

Jeżeli będziecie w lutym w Amsterdamie, macie okazję zjeść obiad w niezwykłej restauracji. Otwiera się tam właśnie pierwszy w Europie bar, w którym serwuje się wyłącznie awokado!

Natura jest genialna. Wymyśla rzeczy, które są doskonałe same w sobie. Przykładem jest awokado. Tłuste, kaloryczne i diabelnie zdrowe. Ociekające cennymi kawasami i witaminami i wszystkim, co tylko nasz organizm potrzebuje.

Smakosze całego świata, miłośnicy zdrowego odżywiania – musicie odwiedzić to miejsce „The Avokado Show”, czyli bar z awokado, to kulinarna ciekawostka, która pozytywnie zaskakuje. W menu znajdzie się całe spektrum dań, począwszy od hamburgerów, poprzez kanapki, koktajle i desery. Wszystko przygotowane w nowatorski, smaczny i elegancki sposób.

https://www.instagram.com/p/BPalUzMh7V5/?taken-by=theavocadoshow

Wielkie otwarcie zaplanowano na luty 2017. Jeżeli będziecie szukać tej miejscówki, podajemy adres: Daniel Stalpertstraat 61Amsterdam. Zapowiada się smacznie, doskonale i obłędnie zdrowo. To nie pierwsza taka restauracja na świecie, wiemy więc, że pomysł dobrze się sprawdza. Gości nie brakuje! Patrząc na te zdjęcia, chyba nie ma czemu się dziwić?

https://www.instagram.com/p/BPVrbdghGLc/?taken-by=theavocadoshow
https://www.instagram.com/p/BPPXFI4BXdf/?taken-by=theavocadoshow

https://www.instagram.com/p/BPQN-rShsnA/?taken-by=theavocadoshow

Awokado bar Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com