Australio, wracamy za rok! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Australio, wracamy za rok!

To była chyba najbardziej pozytywna podróż w historii goforworld.com, tuż po Alasce. Wielka przygoda i silne przekonanie, że do Australii trzeba wrócić. Niezwykłe miejsce na Ziemi, które kocha się od pierwszego wejrzenia!

10 dni trekkingu, podziwiania cudów przyrody i wspaniałych ludzi, bo Australijczycy dla każdego mają uśmiech w zanadrzu. Chyba największe poruszenie wywołało Uluru ? niezwykła, monumentalna formacja skalna. Nawet nasza przewodniczka, która była tam wiele razy, poczuła się wzruszona na widok kolosa. Tym bardziej, że podziwiała go w deszczu, a to niezwykle rzadkie zjawisko!

Jarek Kuźniar przeżywał Australię na wszystkie możliwe sposoby ? jako podróżnik, smakosz i biegacz, który co rano przemierza kolejne kilometry. Jak podsumował całą podróż?

To było najintensywniejsze 10 dni w podróży jakie pamiętam. Podobnie było tylko w Himalajach i na Alasce. Fantastyczny czas z Julią Raczko i Grupą szalonych, otwartych Podróżników! (?) Dziękuję za zaufanie i wspólną przygodę! Powtórzymy to.

Powtórzymy! Już teraz planujemy Australię na 2018 rok. Jeżeli marzycie, aby tam pojechać, uwiercie, że wszystko jest możliwe! Tymczasem zerknijcie na australijską galerię, a my biegniemy pakować się w kolejną podróż.

Australio, wracamy za rok! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!