Alaska jak ze snu | TOP 8 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Alaska jak ze snu | TOP 8

Alaska to wielkie marzenie. Mamy zamiar je spełnić. Ale jeszcze zanim to się stanie, snujemy plany, śnimy na jawie. Szukamy materiałów, wieści, chcemy być jak najbliżej Alaski. Zobaczcie wobec tego nasz TOP 8 rzeczy, które sprawiają, że ten ?zakątek? jest tak niesamowity!

#1 Przyroda, która sprawi, że zapomnisz o cudach współczesnego świata

Bez wątpienia flora i fauna Alaski zapierają dech. Trudno nasycić się tym widokiem, znanym z kinematografii i tapet. Może dlatego za Alaską tak bardzo się tęskni? Jednak przyroda to nie tylko sielanka ? a także dzikość i nieprzewidywalność!

 

 

#2 Lodowce na wyciągnięcie ręki

Obserwowanie lodowców z bliska, w otoczeniu niezwykłych krajobrazów to niemalże mistyczne doznanie. Trudno to opisać, dlatego planujemy przekonać się osobiście, jak to smakuje.

 

 

#3 Raj dla miłośników gór

Denali, potężny szczyt, to marzenie wielu śmiałków. Alaska spełni wszystkie marzenia tych, którzy kochają góry i nie boją się mierzyć z wyzwaniem.

 

 

#4 Haines, czyli dom Mikołaja

Mikołajki już blisko, a Alaska posiada swoje własne miasteczko św. Mikołaja o nazwie Haines. Co roku okupywane przez tłumy dzieci, dla których to zdecydowanie największa przygoda życia! Chyba nie tylko dla nich.

 

 

#5 Gorączka złota? Także na Alasce

Dokładnie! Na Alasce nie brakuje poszukiwaczy złota, a złoża tego kruszcu są na tych terenach całkiem pokaźne. Spotkać takich bohaterów na swojej drodze to przygoda. A znaleźć skarb ? marzenie?

 

 

#6 Niedźwiedzi po prostu nie da się pominąć

I nie tylko grizzly robią wrażenie. Dzikie zwierzęta na Alasce robią wrażenie, że to taki ?another world?, który śni się reżyserom filmów przygodowych. Są po prostu cudowne. Scenografia już jest. Trzeba tylko czasu, żeby to wszystko poznać.

 

 

#7 Rybie królestwo na smak

Kto podąża tropem smaku, na Alasce będzie mógł zatracić się w królestwie ryb. Łatwo sobie wyobrazić, jaki to delikates, skoro żyją one w tak krystalicznych wodach!

 

 

#8 Alaska nocą – teatr!

Spektakl na niebie. Zorzę polarną można opisywać, ale chyba lepiej po prostu zobaczyć. Na żywo ? być może jesienią 2016, na ekranie komputera ? można oglądać bez końca.

 

 

Autor: Danuta Awolusi