Air France - poznajcie procedury bezpieczeństwa Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Air France – poznajcie procedury bezpieczeństwa

Air France rezygnuje z dodatkowych opłat za zmianę biletów, ale od 11 maja na lotniskach wszystkim pasażerom będzie sprawdzana temperatura. Podróżny zostanie zbadany za pomocą bezdotykowego urządzenia.

Jeżeli temperatura będzie wyższa niż 38 stopni, pasażer nie będzie mógł wejść na pokład samolotu, a jego bilet zostanie odroczony na inny termin podróży. Oprócz tego, na lotniskach wdrożono szereg środków bezpieczeństwa: ochronne ekrany na wszystkich urządzeniach, regularną dezynfekcja samoobsługowych kiosków, środki dezynfekujące do rąk, ograniczenie kontaktu z załogą. Wszystkie kasy zostały zamknięte, a rezerwacji można dokonać wyłącznie online lub za pomocą aplikacji.

 

 

Na pokładzie wszyscy będą zobowiązani do noszenia maski i zachowania odpowiedniego dystansu. W samolotach zamontowano również filtry HEPA, które usuwają ponad 99,999% zanieczyszczeń wirusowych i bakteryjnych. Siedzenia i kabiny są regularnie czyszczone, a samoloty przylatujące z krajów wysokiego ryzyka są całkowicie dezynfekowane.

 

 

W przypadku lotów krajowych i krótkodystansowych na terenie Europy, napoje i usługi gastronomiczne podczas lotu zostały zawieszone. W przypadku lotów długodystansowych pasażerowie otrzymają zapakowane przekąski.

Air France - poznajcie procedury bezpieczeństwa Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!