Africa Press Trip 2019 | Doha Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Africa Press Trip 2019 | Doha

Jarosław Kuźniar wraz z grupą dziennikarzy z całej Europy rozpoczyna właśnie warsztaty w podróży – Africa Press Trip 2019, wyprawę którą goforworld.com przygotowała dla marki Huawei. Kierunek? Namibia. Cel? Uchwycenie piękna tego kraju na zdjęciach. To będzie fotograficzna uczta. Na dobry początek zobaczcie zdjęcia z Kataru. 

 

 

Przez kolejne dni będziemy wam pokazywać cudną Namibię. Afrykańską przyrodę, która wciąż wymyka się człowiekowi i uczy pokory. Podróżnicy w czasie fotograficznego safari będą robić zdjęcia zarówno za dnia, jak i nocą. I to ciekawym sprzętem, bo telefonem Huawei P30 Pro – to będzie mocny test dla urządzenia, które jest dedykowane właśnie robieniu zdjęć, także w trybie nocnym. Na miejscu uczestników czekają profesjonalne warsztaty fotograficzne. I oczywiście – oszałamiające plenery.

 

 

 

Na razie za nimi przystanek pierwszy, czyli Doha. Stolica i równocześnie największe miasto Kataru. Uliczki, zalane słońcem, muzyką i aromatami, to idealne miejsce na pierwsze zdjęcia.  Jarosław Kuźniar, który na miejscu pełni funkcję koordynatora i opiekuna ze strony goforworld.com, przesyła próbkę.

 

 

 

A już niebawem Namibia! Jesteście gotowi?

Africa Press Trip 2019 | Doha Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!