5 niezwykłych miejsc na wyjazdy incentive w Polsce Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

5 niezwykłych miejsc na wyjazdy incentive w Polsce

Pisaliśmy niedawno o tym, że wyjazdy służbowe i szkolenia w podróży przez jakiś czas będą wyglądały inaczej. Wiele firm postawi na Polskę. I my to szanujemy, bo nasz kraj ma do zaoferowania naprawdę sporo. Przy dobrej organizacji taki wyjazd incentive zachwyci nawet najbardziej wymagających. Zobaczcie sami, jakie miejsca możemy polecić waszej uwadze.

#1 Podlasie

Spokój, bliskość przyrody, sielska wieś… Podlasie to naprawdę świetna miejscówka na szkolenie w podróży, bo nie brakuje tu miejsc w pełni do tego przystosowanych. Przykładem będzie Dwór Zaścianek, gdzie staropolska gościnność łączy się z nowoczesnością. Pyszne jedzenie w stylu slow food to dodatkowy atut. I przyroda, bo ta jest naprawdę wyjątkowa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dwór Zaścianek (@dworzascianek)

#2 Beskid Śląski

O Wiśle mówi się „Perła Beskidu”. Miejscowość znana wszystkim bardzo dobrze, bywa czasem zatłoczona. Nic dziwnego, skoro atrakcji nie brakuje: piesze wycieczki, narty, bajeczne widoki. Jeżeli szukacie nietypowej bazy wypoczynkowej, która pozwoli odetchnąć, a jednocześnie zachwyci partnerów biznesowych – zerknijcie na Szuflandię. Niezwykłe sypialnie (z widokiem), oryginalny design i wyjątkowy klimat Skandynawii. Nam się podoba!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Apartamenty Szuflandia (@apartamentyszuflandia)

#3 Dolnośląskie

Ma się czym pochwalić… Jeżeli kochacie wspinaczki i chcecie swoim partnerom zafundować niesamowite widoki, zajrzyjcie do miejscowości Świeradów Zdrój. Spojrzycie tu na Góry Izerskie… z góry. Wycieczki gondolą, w zimie narty, w lato szlaki rowerowe i trekkingowe. Jeżeli zatrzymacie się w apartamentach Ski&Sun, zyskacie dodatkowo luksusową przestrzeń do wypoczynku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SKI&SUN Apartamenty (@apartamentyskisun)

#4 Mazowieckie

Nie trzeba wyjeżdżać daleko od Warszawy by zrozumieć, że Mazowieckie jest naprawdę piękne! Zielone, malownicze tereny dają wytchnienie. Nie spodziewacie się, że 100 km od Warszawy natraficie na Węgrów. Sporo tu zabytków i szlaków turystycznych, ale na szczególną uwagę zasługuje Folwark Ruchenka – rodzinna stodoła po niesamowitym liftingu. Bazę noclegową stanowią małe, polne domki, a w samej stodole odbywają się imprezy, szkolenia i warsztaty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Folwark Ruchenka – Barn House (@folwarkruchenka)

#5 Pomorskie

Nasze polskie morze! Zapewne plaże będą pękały w szwach, ale może w miejscowości Sasino będzie luźniej? To właśnie tu znajdziecie domy do wynajęcia, zebrane pod banderą Cisowego Zakątka. Niesamowite, klimatyczne miejscówki robią wrażenie (designerskie perełki), a wokół? Dzikie, czyste plaże i spokój.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez „Cisowy Zakątek ” Sasino (@cisowyzakatek)

Napiszcie do nas na biuro@goforworld.com jeśli szukacie organizatora wyjazdu incentive lub sprawdźcie naszą ofertę dla firm.

5 niezwykłych miejsc na wyjazdy incentive w Polsce Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!