Kalendarz podróżnika | 2019 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Kalendarz podróżnika | 2019

Przed nami intensywny, niezwykły rok. Jeszcze nigdy nie mieliśmy dla was tak wielu propozycji na podróże, ale wiemy, że wasze marzenia są coraz śmielsze. Przestawiamy nasz pomysł na kolejne miesiące wierząc, że ruszycie z nami, jak zawsze 😉 

#1 Kolumbia

Kolumbia 🇨🇴

Naszą podróż zaczynamy od Kolumbii. Miejsca wyprzedane i nic dziwnego – świetny przewodnik, reporter, autor książek i dziennikarz Szymon Opryszek i genialna trasa! Będziemy tam ponownie w 2020 😉

#2 Syberia

Syberia 🇷🇺

Nasz ukochany kierunek. Kto raz stąpał po zamarzniętym Bajkale będzie wiedział, dlaczego tak nas tam ciągnie.

#3 Urugwaj i Buenos

Urugwaj i Buenos 🇺🇾

Kapitalny pomysł na luty 2019. Nasza przewodniczka, Karolina Marczewska pokaże nam Urugwaj poza szlakiem. No i zatańczymy tango w Buenos Aires!

#4 Oman

Oman 🇴🇲

Oman ma wielką moc. Wschody słońca na pustyni sprawiają, że podróżnik wraca z zupełnie nową energią…

#5 Islandia

Zorza Islandia | Wiosna

Miejsca prawie wyprzedane, bo zorza na Islandii, pod przewodnictwem Karola Wójcickiego to frajda, jakich mało. I widok, który zapiera dech w piersiach!

#6 Japonia

Japonia 🇯🇵

Kwitnące wiśnie w Japonii to moment, którego nie możemy przegapić. Uwierzcie nam, warto!

#7 Australia & Nowa Zelandia

Australia 🇦🇺

Nowa Zelandia 🇳🇿

Julia Raczko, nasza przewodniczka, wybrała Australię jako swoje miejsce na Ziemi. Wiemy dlaczego, bo wracamy tam kolejny raz, stęsknieni. A Nowa Zelandia? Marzenie do spełnienia!

#8 Spitsbergen

Spitsbergen 🇳🇴

Kwiecień 2019 będzie naprawdę niezwykły! Skutery śnieżne, dziki krajobraz Spitsbergenu… A wszystko to z wyjątkowym znawcą, podróżnikiem i autorem książek – Mikołajem Golachowskim. Musicie to z nami przeżyć!

#9 Gruzja31

Gruzja 🇬🇪

Majowa Gruzja to strzał w dziesiątkę. Zakochacie się w tym kraju równie mocno, jak my!

#10 Himalaje indyjskie

Himalaje indyjskie 🇮🇳

Czekają na nas dawne himalajskie królestwo Ladakh, Dolina Nubry u podnóża Karakorum i płaskowyż Changtang z wysokogórskim jeziorem Tso Moriri w indyjskiej części Himalajów. Podróżując wynajętymi samochodami będziemy oglądać pustynne krajobrazy północnej strony Himalajów, najciekawsze buddyjskie klasztory Ladakhu i Nubry, powędrujemy przez przełęcze i malownicze wąwozy, odwiedzimy tradycyjne wioski. Zatrzymamy się na krótko w Delhi starając się choć trochę poznać to niezwykłe miasto.

#11 Gruzja & Armenia

Gruzja 🇬🇪 & Armenia 🇦🇲

Gruzji oddaliśmy kiedyś serce. Wracamy tu zawsze z radością i wielką pokorą. Czekamy na oszałamiające widoki i lokalne przysmaki, ale przede wszystkim – na niezwykłych ludzi, którzy otwierają się przed nami i uczą życia. Tym razem wyjedziemy na chwilę poza Gruzję, żeby zobaczyć także fragment przepięknej Armenii.

#12 Kamczatka

Kamczatka 🇷🇺

Już raz zasmakowaliśmy cudownej wolności, jaką daje Kamczatka… Uwierzcie nam – to miejsce zmienia człowieka. Na lepsze. Dzika przyroda, wulkany, gejzery… Wielka przygoda!

#13 Gruzja & Azerbejdżan

Gruzja🇬🇪 Azerbejdżan🇦🇿

Prawdziwa gratka dla miłośników pięknych widoków, dobrego jedzenia, ale nie tylko. Gruzja uczy pokory i pozwala się uspokoić.

#14 Korea Południowa

Korea Południowa

Dzięki naszym przewodnikom, poznamy Koreę od kuchni! Zejdziemy poza szlaki, zwiedzimy Seul, Pohang, Gyeongju… Ruszajcie z nami po przygodę!

#15 Iran

Lada moment pojawi się na stronie… Iran kusi nas od lat i w październiku 2019 spełnimy nasze marzenie. Z wami!

Kalendarz podróżnika | 2019 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!