Nowości 2019 | Ruszamy!

Planujemy 2019 rok! Na naszej stronie pojawiły się właśnie gorące nowości, które zachwycą miłośników dalekich, czasem trudno dostępnych kierunków. Z naszej strony gwarantujemy najlepszych przewodników i gwarancję wielkich, niezapomnianych emocji.

Zacznijmy od pierwszej nowości, czyli wyprawy na Syberię. Byliśmy tam już dwa razy, wracając z tęsknotą. Owszem, Syberia oczarowuje i chce się tam wracać!

Majorka

Zaraz potem zmieniamy klimat – wybieramy się do wiosennej, kwitnącej Japonii. To nasz kolejny kierunek, który uwielbiamy – za widoki, smaki, kulturę.

Majorka

Gorąco polecamy również naszą trzecią nowość – Himalaje indyjskie. Jak pisze sama przewodniczka, Katarzyna Mazurkiewicz: „To będzie wyprawa (czasem trekking) po kulturę, historię, religię, emocje bardzo wysokich gór. Wyprawę w indyjskie Himalaje przygotowali dla goforworld.com podróżnicy, którzy w ten region świata jeżdżą od wielu lat.”

Majorka

Co poza tym? Jest jeszcze ciekawiej! W styczniu wybieramy się w niezwykłą podróż po Chile, a w lutym ruszymy szlakiem kawy w Kolumbii. Miejsca nadal czekają, warto więc już teraz zarezerwować czas i… odliczać dni!

Majorka

Majorka

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!