„Sorry, będzie głośna impreza”!

Przepraszamy, będzie głośna impreza! Znacie to? Podobno to dobry gest w stosunku do sąsiadów, aby uprzedzać o hałaśliwych zabawach. Montreal wziął to sobie do serca i dlatego udał się do sąsiadów, aby przeprosić. Za co? Za wyjątkowo głośną imprezę urodzinową!

Powodem są zacne, bo 375 urodziny kanadyjskiego miasta, które liczy sobie ok. 1 650 000 mieszkańców.

Przekonajcie się sami, jak to robią Montrealczycy:

W mieście odbędzie sią aż 175 imprez kulturalnych, sportowych i historycznych, zaplanowano również otwarcie muzeum u stóp Mont Royal. Oprócz tego odbędzie masa lokalnych atrakcji, takie jak uliczne zawody, wspólne uprawianie dyscyplin olimpijskich i nie tylko. Władze miasta otworzą szlak dla osób pieszych oraz autostradę, która połączy starą i nową część miasta.

Słowem: będzie się działo i będzie bardzo głośno.

Presque en 2017… Almost in 2017… 📷 par / by @pabstman #mtlmoments #mtl #montreal #snow

A photo posted by Tourisme Montréal (@montreal) on

Akcja promująca ogromne urodziny ruszyła w listopadzie zeszłego roku. Oczywiście cel przepraszania jest jasny: Montreal ma nadzieję w ciągu 2017 roku ugościć u siebie 10,7 mln turystów, którzy przyjadą właśnie po to, aby brać udział w hucznych obchodach. Osoby, które pomagają w akcji marketingowej, działają głównie w Ontario, Nowym Jorku i całej północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. A wy dacie się zaprosić na takie urodziny?

L'hiver à Montréal // Winter in Montréal #mtl #montreal #mtlmoments photo par/by @jfsavaria

A photo posted by Tourisme Montréal (@montreal) on

Danuta Awolusi

Copywriter, SEO Copywriter i redaktor. Autorka powieści. Więcej na www.danuta-awolusi.com